Сообщить об ошибке!

Регистрация нового пользователя!

Логин:

Пароль:

Повторите пароль:

Електронный ящик:

Вход в систему!

Введите свой логин:

Пароль:


тел.: +38(067) 804-79-62
e-mail: bokov.net.ua@i.ua
в базе: 78108 работ(а,ы)
  Теневые работы 
  Бесплатные работы 
  Платные работы 
  Репетиторство 
  Заказать работу 
  Как оплатить 
  Обмен и покупка работ 
  Продажа работ 

FAIL (the browser should render some flash content, not this).Видео инструкция по использованию сервиса продажи работ. ЖМИ!
Біржі та їх види. Державний бюджет
Контрольная работа‚  14 стр.
Просмотров: 1001 | Скачиваний: 29

Біржі та їх види. Державний бюджет

ПЛАН
І. Біржі та їх види. 
1.1. Фондова біржа
1.2. Товарна біржа
1.3. Біржа праці.
ІІ. Державний бюджет.
2.1. Бюджетна система.
2.2. Державні доходи.
2.3. Державні витрати.
2.4. Дефіцит бюджету.

Фондова біржа
Фондова біржа - це установа, організований ринок, на якому власники здійснюють процес купівлі-продажу акцій та облігацій через посередників. Членами біржі є, як правило, її засновники (окремі індивіди, кредитно-фінансові інститути) . За необхідності засновники біржі можуть розширити коло її членів шляхом продажу біржових місць. В умовах сприятливої кон‘юнктури ціна місця на Нью-Йоркській фондовій біржі сягає одного мільйона доларів.
Члени біржі або державні органи, які контролюють її діяльність, встановлюють умови, за яких та чи інша компанія може бути допущена до біржової торгівлі. Так, щоб котуватися на Нью-Йоркській фондовій біржі, корпорація мусить мати не менше 22 мли. активів, а загальна кількість випущених акцій повинна становити не менше 1 млн. шт., чисельність акціонерів, які б володіли не менш як 100 акціями — 200 чол. Тому в середині 90-х років на цій біржі котувалися акції лише близько 1900 наймогутніших корпорацій (із майже 3 млн. усіх корпорацій Америки).

На Токійській фондовій біржі котувалися 1600 компаній. Щоб зареєструватися на цій біржі, прибуток компанії за останні З роки повинен становити не менше 300 млн. ієн, статутний капітал — не менше 1 млрд. ієн, а дивіденди на одну акцію — не менше 5 ієн. Це означає, що членами фондової біржі можуть бути лише високорентабельні фірми.
У США та Японії — моноцентрична біржова система. Це означає, що, незважаючи на існування в США 11 фондових бірж, а в Японії — 9, домінуючою в кожній із цих країн є одна біржа, розташована у фінансовому центрі країни. В Німеччині, Канаді та інших країнах — поліцентрична система бірж, тобто поряд із головною біржею існує одна або декілька провідних фондових бірж.
У свою чергу, реєстрація на біржі піднімає престиж компанії, полегшує доступ до ринку капіталу, сприяє підвищенню курсу її акцій, і, отже, розширює коло акціонерів.

У деяких наймогутніших американських корпораціях число акціонерів сягає 3 і більше млн. чол. Тому вони централізують значні грошові суми, а це прискорює інвестиційні процеси, зміцнює могутність крупних корпорацій.
Членство на фондовій біржі не є незмінним, раз і назавжди даним. Його потрібно увесь час підтверджувати високим і стабільним курсом акцій. Ось чому показники курсу акцій — це свідчення ділової активності, стабільності економіки. В США, наприклад, використовується такий сумарний статистичний показник ділової активності, оцінки економічної кон‘юнктури, як індекс Доу-Джонса. Він ґрунтується на динаміці середніх курсів акцій 65 наймогутніших корпорацій, в т. ч. ЗО промислових, 20 транспортних і 15 сфери комунально-побутового обслуговування, на даних про ціну акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Купівля-продаж акцій на фондовій біржі здійснюється за допомогою посередників. Якщо посередник купує цінні папери за власні гроші або за рахунок отриманих кредитів, а потім продає їх за вищою ціною, то на американському позабіржовому ринку він називається ділером. Головний посередник на центральній фондовій біржі Нью-Йорка — спеціаліст, а інші посередники, які пов‘язують спеціаліста з покупцями або продавцями,— брокери. За свої посередницькі операції брокери отримують винагороду за домовленістю заінтересованих сторін — клієнтів або згідно з таксою, встановленою біржовим комітетом. При успішному веденні посередницьких операцій брокер може нагромадити кошти і стати ділером.

На фондовій біржі відбувається розподіл і перерозподіл фінансового капіталу (на «первинному» ринку — коли акції випускаються і продаються населенню, різним компаніям та фінансово-кредитним інститутам; та «вторинному» ринку — коли іметовані акції знаходяться в обігу і переходять з одних рук до інших, що, поряд з рухом грошей, інших цінних паперів і відповідними інститутами формує кровоносну систему економіки).
Важливим елементом фінансового ринку є кредитний ринок. Це організований ринок, на якому власники або економічні партнери здійснюють процес купівлі-продажу платіжних засобів. 


Дата создания: 2010-01-04 00:00:00   Получить данную работу даром  

 

Другие работы по теме:
  вернуться назад


Всі реферати, курсові і дипломні роботи на нашому сайті написані на українській мові. Кожну роботу ви можете скачати цілком або переглядати по сторінкам. Для швидкого знаходження роботи на потрібну вам тему скористайтесь пошуком. Ви також можете добавити свої реферати. Всі реферати доступні відвідувачам безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання рефератів в нашу базу. Ми не займаємось написанням чи виправлянням рефератів. Всі реферати добавлені користувачами нашого сайту, ми не несемо відповідальності за вміст рефератів. Всі авторські права на реферати належать їх авторам. Русская версия - Bokov.net.ru
Яндекс.Метрика