Сообщить об ошибке!

Регистрация нового пользователя!

Логин:

Пароль:

Повторите пароль:

Електронный ящик:

Вход в систему!

Введите свой логин:

Пароль:


тел.: +38(067) 804-79-62
e-mail: bokov.net.ua@i.ua
в базе: 78108 работ(а,ы)
  Теневые работы 
  Бесплатные работы 
  Платные работы 
  Репетиторство 
  Заказать работу 
  Как оплатить 
  Обмен и покупка работ 
  Продажа работ 

FAIL (the browser should render some flash content, not this).Видео инструкция по использованию сервиса продажи работ. ЖМИ!
Державний формуляр лікарських засобів особливості I-го видання
Курсовая‚  36 стр.
Просмотров: 845

Державний формуляр лікарських засобів особливості I-го видання

Зміст
Перелік умовних скорочень
Вступ
Теоретична частина
Розділ I.
1.1 Становлення формулярної системи в Україні.
1.2 Сутність формулярної системи.
Розділ II. Класифікація формулярів.
Розділ III. Центральний формулярний комітет.
Розділ IV.
4.1 Державний формуляр лікарських засобів.
4.2 Порядок створення Державного формуляру.
Розділ V. Практична частина
Висновок
Список використаної літератури
Додатки

 Перелік умовних скорочень
ЛЗ - лікарський засіб;
ДФУ - державний формулярний комітет;
ЛФ - лікарська форма.
ФС - формулярна система.

 Вступ

Державний формуляр лікарських засобів - це обмежувальний перелік ЛЗ, зареєстрованих в Україні, включає ліки з доведеною ефективністю, допустимою безпекою та економічно вигідним використанням коштів. Державний формуляр містить інформацію щодо фармакотерапевтичної дії, вибору, виписування, особливостей призначення, правил відпуску ЛЗ тощо. Структура Державного формуляра лікарських засобів представлена 19 розділами, які відповідають напрямкам медицини з переважним застосуванням в лікувальному процесі фармакотерапії, а також надає можливість використання включених лікарських засобів фахівцями різних спеціальностей. У восьми додатках до Державного формуляра лікарських засобів наведена інформація про правила виписування рецептів, особливості застосування лікарських засобів у пацієнтів дитячого та похилого віку, у період вагітності та годування груддю, при наявності у пацієнта порушень діяльності нирок, печінки, дихальної та серцево-судинної систем, а також про систему фармаконагляду в Україні та формуляр паліативної та хоспісної допомоги. Структура другого випуску Державного формуляра лікарських засобів представлена відповідає міжнародним вимогам до складання національного формуляра та раціонального застосування фармакотерапії як важливої складової якісної медичної допомоги.

Державний формуляр розроблений консультативно-експертними групами, в складі яких працювали головні позаштатні спеціалісти МОЗ, співробітники науково-дослідних установ, підпорядкованих АМН та МОЗ України. Авторський колектив включає фахівців з клінічної фармації, клінічної фармакології, клініцистів, представників професійних медичних асоціацій, науковців, організаторів охорони здоров‘я та ін.
Актуальність даної теми полягає у висвітленні поняття про Державний формуляр, його структура та використання у різних галузях медицини.
Мета Державного формуляра є формування переліку лікарських засобів, включених за принципами доказової медицини, а також першого випуску Державного формуляра.
Завдання - удосконалення методології вибору лікарських засобів, що входять до Державного формуляру за критеріями, створення і впровадження ефективної національної формулярної системи, що дозволить покращити якість і підвищити клінічну та економічну ефективність медичної допомоги.

Розділ І. Становлення формулярної системи в Україні.
Історія запровадження формулярної системи у країнах Західної Європи почалась у 30-х роках ХХ ст. Британський національний формуляр видається вже біля 30 років і на сьогоднішній день налічує 54 випуски. Серед фахівців цей формуляр вважається одним із кращих, його структура взята за основу в багатьох європейських країнах. У Німеччині перші принципи формулярної системи почали формуватися наприкінці 60-х років ХХ ст. через створення списків лікарських засобів, які рекомендувалися до застосування при певних нозологіях. На основі цих списків у 2002 р. в країні офіційно запроваджено формулярну систему. В основу формування ФС Австрії було покладено результати вивчення ефективності медикаментів та їх вартість.

Функціонування ФС підтримується як органами влади, так і національною системою страхування країни. Серед країн Західної Європи засади ФС є обов‘язковими до виконання лише у трьох державах - Франції, Італії, Австрії.
Найбільший досвід у впровадженні формулярної системи серед наших близьких сусідів (з країн СНГ) має Російська Федерація. В Росії підготовлене та вийшло друком восьме видання «Федеральное руководство по использованию лекарственных средств (формулярная система)».
У порівнянні з іншими країнами досвід України на шляху впровадження формулярної системи незначний. Вперше в Україні регіональний лікарський формуляр було видано в Житомирській області (1999р).# в базе: 15285
Цена работы:  50 грн
Дата создания: 2012-05-06   Заказать данную работу  

  Данную работу можно получить бесплатно.  

 

Другие работы по теме:
  вернуться назад


Всі реферати, курсові і дипломні роботи на нашому сайті написані на українській мові. Кожну роботу ви можете скачати цілком або переглядати по сторінкам. Для швидкого знаходження роботи на потрібну вам тему скористайтесь пошуком. Ви також можете добавити свої реферати. Всі реферати доступні відвідувачам безкоштовно, тому ми не платимо винагороди за додавання рефератів в нашу базу. Ми не займаємось написанням чи виправлянням рефератів. Всі реферати добавлені користувачами нашого сайту, ми не несемо відповідальності за вміст рефератів. Всі авторські права на реферати належать їх авторам. Русская версия - Bokov.net.ru
Яндекс.Метрика